Про нас
Для справного стану автомобіля, потрібно вчасно виконувати його технічне обслуговування, проводячи огляд, виявляючи несправності, замінюючи запчастини, що зносилися, на нові. У цьому процесі важливу роль відіграє постачальник деталей, адже від їхньої якості залежатиме надійність транспортного засобу.
Менеджери інтернет-магазину Zapka.UA займаються продажем автозапчастин більше 20 років і впораються із завданням у повному обсязі. Співпраця тільки з перевіреними постачальниками, кваліфікований персонал, оперативна доставка та найкраща ціна – ключові принципи нашої компанії.
Багато запасних частин, механізмів для різних марок автомобілів доступні для замовлення. Ми надаємо послугу із закупівлі необхідних деталей зі складів по всьому світу та в Україні, з подальшою доставкою по всій території нашої країни.
Для вирішення складних питань або труднощів при виборі товару, можна отримати консультацію через месенджер: Viber, Telegram, або набравши нас за номером телефону. Досвідчені менеджери Zapka.UA, допоможуть підібрати необхідну деталь, зробити закупівлю навіть таких запчастин, які відсутні на нашому сайті. Просто скажіть, які автозапчастини вам треба і наші менеджери зроблять все інше, щоб запчастини опинилися у Вас якнайшвидше по приємним цінам.
Наша мета - зробити купівлю запчастин максимально простою, економною та комфортною для наших клієнтів!